Redwolf Tattoo; Mimar Sinan Üniversitesi, Heykel Bölümü mezunu Ahmet Güngör tarafından 2006 yılında  kurulmuştur. Kurulduğu günden beri ilkemiz; sağlık risklerinden uzak bir ortamda güzel bir dövmeye sahip olmanızı sağlamaktır. Sizlere herzaman iyi bir dövmenin yanı sıra  steril ve sıcak bir ortam sunmaktan gurur duyuyoruz.

İyi bir dövmeye sahip olmanın ana şartı kaliteli malzemelerle yapılmış olmasıdır.  Bu yüzden biz Redwolf Tattoo olarak her zaman en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Boyalar ve iğneleri zaman zaman misafir dövmeci olarak gittiğimiz Almanya’ dan tedarik ediyoruz. Sizlere de tavsiyemiz “merdiven altı” diye tabir edilen; ne tür boyalar ve kaç kişide kullanıldığı meçhul iğnelerle dövme yapan, herhangi bir resmi kaydı olmayan,  “nispeten” uygun fiyatlı “dövmeci” lerden uzak durmanızdır.
Tüm boya ve iğnelerimiz AB standartlarına uygun ve CE sertifikalıdır. Dünya Sağlık Örgütünden (WHO) onaylı ve vücuda uyumluluğu test edilmiş ve onaylanmışdır.

Dövme ve piercingde kullandığımız tüm sarf  malzemelerimiz tek kullanımlıktır. Dövme ve piercingde kullanılan iğneler kapalı steril paketlerde olduğundan hijyeniktir. Sizin için kullanılan boya, iğne gibi malzemeler işlemin bitiminde hemen imha edilir.
Redwolf Tattoo gereken çalışma ve ustalık belgelerine sahiptir. Stüdyomuz ayrıca Dövmeciler  Derneği (VÜSAD) üyesidir.