TEL:  (0212) 249 30 94
GSM:(0505) 571 58 29


Açılış
HAFTA//01:00 – 21:00
PAZARTESI //  KAPALI


Adres:
İstiklal Caddesi
Aznavur Pasajı
No: 108 Kat.5
Beyoğlu / İstanbul
(Yapıkredi Bankası Karşısı)
redwolftattoo@hotmail.com

Dövme modelleri için buraya tıklayın

ahmet frontRedwolf Tattoo; Mimar Sinan Üniversitesi, Heykel Bölümü mezunu Ahmet Güngör tarafından 2006 yılında  kurulmuştur. Kurulduğu günden beri ilkemiz; sağlık risklerinden uzak bir ortamda güzel bir dövmeye sahip olmanızı sağlamaktır. Sizlere herzaman iyi bir dövmenin yanı sıra  steril ve sıcak bir ortam sunmaktan gurur duyuyoruz.

İyi bir dövmeye sahip olmanın ana şartı kaliteli malzemelerle yapılmış olmasıdır.  Bu yüzden biz Redwolf Tattoo olarak her zaman en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Boyalar ve iğneleri zaman zaman misafir dövmeci olarak gittiğimiz Almanya’ dan tedarik ediyoruz. Sizlere de tavsiyemiz “merdiven altı” diye tabir edilen; ne tür boyalar ve kaç kişide kullanıldığı meçhul iğnelerle dövme yapan, herhangi bir resmi kaydı olmayan,  “nispeten” uygun fiyatlı “dövmeci” lerden uzak durmanızdır.
Tüm boya ve iğnelerimiz AB standartlarına uygun ve CE sertifikalıdır. Dünya Sağlık Örgütünden (WHO) onaylı ve vücuda uyumluluğu test edilmiş ve onaylanmışdır.

Dövme ve piercingde kullandığımız tüm sarf  malzemelerimiz tek kullanımlıktır. Dövme ve piercingde kullanılan iğneler kapalı steril paketlerde olduğundan hijyeniktir. Sizin için kullanılan boya, iğne gibi malzemeler işlemin bitiminde hemen imha edilir.
Redwolf Tattoo gereken çalışma ve ustalık belgelerine sahiptir. Stüdyomuz ayrıca Dövmeciler  Derneği (VÜSAD) üyesidir.

Dövme (Tattoo) Ücretleri

Dövme fiyatını belirleyen en önemli faktör büyüklük olmasına rağmen dövmede kullanılacak olan renk sayısı, gölge, işçilik ve desenin detayları da fiyat için önemlidir. Bu yüzden fiyat sormak için bize desen yollarken veya telefonla sorarken kesinlikle santimetre cinsinden ölçü bildirmenizi istiyoruz. Fiyat talepleriniz için “iletişim” bölümünden mail yollıyabilirsiniz  veya “facebook” üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Stüdyomuzda genital piercing yapılmamaktadır.

Dövme Desenine Karar Vermek

Dövme yaptırmak sevmekle ve istemekle başlar. Eğer birgün dövme yaptırmayı düşünürseniz ilk yapmanız gereken şey, ciddi bir araştırma işine girişmek olmalıdır.Bu kapsamda dövme (tattoo) modelini, yaptıracağınız bölgeyi ve dövmeyi yaptırcağınız stüdyoyu araştırmaya başlamalısınız. Ancak ilk gördüğünüz ya da beğendiğiniz dövme (tattoo) modeli doğru bir seçim olmayabilir. Onun için lütfen aceleye getirmeyin diyoruz. Aynı şeyler dövme yaptıracağınız bölge ve mekan için de geçerlidir. Yaptıracağınız dövme gelecekte canınızı sıkmamalı ve hayatınızın geri kalan kısmını sevmediğiniz bir dövme ile geçirmek zorunda kalmamalısınız. Dövme yaptıracağınız mekan en az diğerleri kadar önem arz eder, onun için Redwolf Tattoo olarak önerimiz; birden fazla dövme (tattoo) stüdyosu ziyaret edip olabildiğince fazla bilgi sahibi olun. Redwolf Tattoo olarak sizleri bilgilendirmek önceliğimizdir.